Haber

Şarkışla’dan Gaziantep’e yardım malzemeleri getiren ekip Vali Gül’ü ziyaret etti

Gaziantep Valisi Davut Gül, Sivas’ın Şarkışla ilçesinde depremzedelere ulaştırılan yardım için Belediye Başkanı Ahmet Turgay Oğuz ve makamında ağırladığı hayırseverlere teşekkür etti.

Şarkisla’da belediye ve hayırseverlerin başlattığı kampanyada toplanan 1200 koli yardım malzemesi, Kahramanmaraş merkezli depremlerden etkilenen Gaziantep’in Nurdağı ilçesindeki depremzedelere gönderildi.

Nurdağı Afet Koordinasyon Merkezi’nde Şarkişla’dan Belediye Başkanı Ahmet Turgay Oğuz ve beraberindekileri kabul eden Vali Gül, yapılan yardımlardan dolayı Şarkışla halkının unutulmayacağını söyledi.

Depremin olduğu ilk günden itibaren Şarkışla’dan büyük destek aldıklarını belirten Gül, “Turgay belediye başkanımız, tüm hemşehrilerimiz defalarca gelip maddi ve manevi katkılarda bulundular. Başta başkanımız olmak üzere tüm ekibe çok teşekkür ediyorum. Allah yar ve yardımcınız olsun,insanlar zor zamanlarda el uzatırlar.Asla unutmazlar.Bir önceki paylaşımım olan Sivas ve Şarkışla’ya selam ve saygılarımı iletiyorum.” söz konusu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu