Teknoloji

Football Manager 24 Yayın Tarihi ve Fiyatı Açıklandı: Mobil Cihazlarda Netflix’e Özel Olacak

Wonderkid avcılarına iyi haber! Zamanın ötesindeki oyun serilerinden Football Manager 24’ün çıkış tarihi ve fiyatı paylaşıldı. Netflix abonelerinin büyük ilgisini çeken oyunun taşınabilir versiyonuyla ilgili haberler var.

Oyun dünyasının en bilinen serilerinden biri geri dönmeye hazırlanıyor.

Yıllardır yorulmadan Wonderkid’in peşinde koştuğumuz, kupa maçlarında takım formalarımızı giydiğimiz efsane bir Football Manager serisi. Taraftarların her yıl yeni oyunuyla heyecanla beklediği Football Manager serisinin son oyunu FM 24’ten oyuncuları sevindirecek bir haber var.

Football Manager 2024’ün çıkış tarihi nihayet onaylandı.

6 Kasım’da, oyunculara hayallerindeki takımı ele geçirme fırsatı veren ve her maça isyan eden Football Manager serisinin bu yılki oyunu Football Manager 24’ü yayınlayacağız. O?” 6 Kasım’da. Oyunu ön siparişle veren oyuncular, iki hafta erken yani 23 Ekim’den itibaren takımlarının başına geçebilecekler.

Football Manager 2024’ün fiyatı da belli oldu.

Oyuna sahip olmak isteyen oyuncuların 899 TL ödeme yapması gerekecek. Oyun ayrıca 6 Kasım’a kadar geçerli yüzde 10’luk küçük bir indirimle 809,10 TL’ye satılıyor. Bu fiyattan ön sipariş verirseniz oyunu iki hafta erken alabileceğinizi bir kez daha hatırlatalım.

FM 24’ün Netflix abonelerine de güzel haberleri var.

Netflix Games kapsamında oyunun mobil versiyonu olan Football Manager 2024’e ücretsiz olarak erişebileceksiniz. Hem Android hem de iOS kullanıcıları, mobil cihazlarında Netflix’teki oyunlar bölümünden FM24 Mobil’e ulaşabilecek ve oyunu cihazlarına indirebilecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu