Haber

Denizli OSB Süper Lig’de Play-off Heyecanı

Denizli Organize Sanayi Bölgesi Ligi’nde tek devreli lig usulüne göre oynanan Süper Lig maçlarında grup müsabakaları tamamlandı. Yoğun geçen maratonun ardından ilk beşe giren takımlar belli oldu.

Denizli OSB Süper Ligi’nde maçlar lig etiğine uygun olarak oynandı. Denizli OSB Spor Komitesi’nin şampiyonunu belirleme kararıyla ilk 5’e giren takımlar, grup maçları bittikten sonra play-off oynayacak. İlk bitiren takım, ilk finalist olarak final maçını bekleyecek.

İkinci olan takım beşinci olan takımla, üçüncü olan takım ise dördüncü olan takımla maç yapacak. Kazanan gruplar finalist olmak için son maçlarını oynayacak. Kazanan takım Denizli OSB Süper Ligi’nde ikinci finalist, kaybeden takım ise üçüncü olacak. Süper Lig’de şampiyon olan takım, her yıl sezon başında açılış maçı olarak düzenlenen Süper Kupa karşılaşmasında forma giyme hakkı kazanacak.

Sırlamayı 2. sırada tamamlayan Gökhan Dokumacılık ve 5. sırada yer alan Deniz Tekstil; 3. olan Deniz Dokuma İplik-Örme ile 4. olan Gamateks Tekstil maç yapacak ve ikinci finalisti belirlemek için bir adım daha atacak. Bu maçın galibi tekrar sahaya çıkacak ve kazanan takım ikinci finalist olurken, kaybeden takım ise Denizli OSB Süper Ligi’ni 3. sırada tamamlayacak. Play-off maçlarının ardından merakla beklenen maç gerçekleşecek ve finalistler belirlenecek. Spor Komitesi son tarihi bildirecek.

2023-2024 sezonunda Denizli OSB Süper Ligi’ne veda eden üç grup Parla Solar Güç, Görenler Çanta ve Bahar Dokumacılık oldu.

2023-2024 Denizli OSB Süper Ligi’nde sıralamalar şöyle oluştu:

Mek Dokuma Örme

Gökhan Tekstil

Deniz Dokuma İpliği – Örme

Gamateks Tekstil

Deniz Tekstil

Tan Tekstil

Dosb Müdürlüğü

Atlas Boya

Hürsan Havlu

Halmer Tekstil

Afz Geliştirme Tekstili

Bahar Tekstil

Etiketleri Görenler

Parla Güneş Enerjisi – DENİZLİ

aziziye-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu